Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Pragniemy pomóc Państwu w zapewnieniu sobie największego bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem i przewozu różnorodnych ładunków poprzez sprzedaż pasów transportowych tworzonych przez renomowane firmy. Są one akcesoriami, które spełniają wszelkie normy i wymagania, posiadając np. atesty Unii Europejskiej.

Umożliwiają mocowanie ładunków o różnych obciążeniach i długościach, zapewniając im odpowiednią stabilność. Instaluje się je bardzo łatwo, a dodatkowo pomagają w tym specjalne napinacze w które są zaopatrzone i dzięki którym istnieje możliwość dokładniejszego umiejscowienia przewożonego ładunku. Rodzaj pasa transportowego zależy przede wszystkim od tego jaki ładunek jest przewożony - podczas wyboru warto kierować się parametrami technicznymi i wiedzieć ile waży przedmiot, który pragniemy zamocować na samochodzie.

Dzięki korzystaniu z markowych rozwiązań macie Państwo pewność, że inwestujecie w produkty wysokiej klasy, które nie spowodują kłopotów na trasie i pozwolą bezpiecznie dowieźć każdy ładunek. Wszystkie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.