SONAX gąbka/pad do czyszczenia felg

16,08 zł
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

 

Kurier DPD - przesyłka do 30kg

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 15,00zł

pobranie - 19,00zł

 

______________________________________________________________________________________

Poczta Polska - przesyłka do 2kg 

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 12,00zł - paczka ekonomiczna

pobranie - 17,00zł - paczka ekonomiczna

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI PRZELEWEM

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI POPRZEZ SERWIS PAYU.PL

PayU.plZapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Wygodna gąbka wyprodukowana przez firmę Sonax, która skutecznie oczyszcza kołpaki i felgi wykonane z aluminium oraz stali. Gąbka do czyszczenia felg z łatwością dociera do trudno dostępnych miejsc i usuwa z nich ślady kurzu, oleju, zabrudzeń drogowych i innych uporczywych zanieczyszczeń.

Produkt został wykonany z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością. Gąbkapad nie zmienia swojego kształtu, dzięki czemu można nią wyczyścić wszystkie zakamarki felg i kołpaków. Dzięki ergonomicznemu kształtowi gąbki, można ją stosować na niewielkich powierzchniach, oraz w szczelinach kołpaków i felg. Produkt znacznie ułatwia cały proces czyszczenia, nie rysuje czyszczonych powierzchni i może być bezpiecznie stosowany ze wszystkimi preparatami czyszczącymi, wyprodukowanymi przez firmę Sonax.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
google01ddc4e543c4a855.html