SONAX mikrofibra do lakieru (2-pack) - zbiera resztki wosku, pozostawia głęboki połysk

16,99 zł
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

 

Kurier DPD - przesyłka do 30kg

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 15,00zł

pobranie - 19,00zł

 

______________________________________________________________________________________

Poczta Polska - przesyłka do 2kg 

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 12,00zł - paczka ekonomiczna

pobranie - 17,00zł - paczka ekonomiczna

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI PRZELEWEM

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI POPRZEZ SERWIS PAYU.PL

PayU.plZapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Sonax mikrofibra do lakieru samochodowego skutecznie usuwa pozostałości i nadmiar wosku, nadając głęboki połysk lakieru. Ściereczka z mikrofibry Sonax nie pyli, dzięki czemu lakier pozostaje idealnie czysty i nabłyszczony. Dzięki właściwościom czyszczącym mikrofibry, produkt skutecznie zbiera zanieczyszczenia oraz resztki preparatów polerskich i wosków, co sprawia, że lakier nabiera efektownego połysku i głębokiego koloru. Mikrofibra nie rysuje karoserii samochodowej, a dla zapewnienia najlepszego efektu oczyszczenia należy ją stosować na sucho. Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku, można go myć oraz prać, bez obaw o zmechacenie czy uszkodzenie mikrofibry. Aby zapewnić długotrwałą żywotność ściereczki, należy ją myć w temperaturze poniżej 60°C.

 

Cechy charakterystyczne:

długość: 400 mm,

szerokość: 400 mm,

354 g/m2.

W zestawie: 2 szt.

 

Waga: 150 g

 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
google01ddc4e543c4a855.html