SONAX Premium Class NANO Paint Coating - nanoochrona lakieru do 9 miesięcy

264,88 zł
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

 

Kurier DPD - przesyłka do 30kg

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 15,00zł

pobranie - 19,00zł

 

______________________________________________________________________________________

Poczta Polska - przesyłka do 2kg 

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 12,00zł - paczka ekonomiczna

pobranie - 17,00zł - paczka ekonomiczna

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI PRZELEWEM

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI POPRZEZ SERWIS PAYU.PL

PayU.plZapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

SONAX Premium Class NANO Paint Coating to cały zestaw stworzony w celu dokładnej ochrony każdego lakieru samochodowego. Formuła autokosmetyku ochronnego została stworzona na bazie Nanotechnologii, dzięki czemu lakier jest optymalnie zabezpieczony przez 9 miesięcy po zastosowaniu ochronnego wosku. Autokosmetyk nadaje się zarówno do lakieru używanego jak i do lakieru całkowicie nowego, można nakładać go ręcznie lub mechanicznie. Preparat czyszczący wchodzący w skład zestawu powinien być stosowany bezpośrednio przed nakładaniem wosku. Dzięki Nanotechnologii preparat czyszczący szybko usuwa ślady silikonu, zanieczyszczenia drogowe, zaschnięty brud a nawet smołę,

SONAX Premium Class Lack Cleaner - do profesionalnego oczyszczenia-regeneracji lakieru przed woskowaniem.

Politura przeznaczona do czyszczenia pozostałości po woskach, silikonach oraz usuwania delikatnych zarysowań w celu perfekcyjnego przygotowania powierzchni lakieru pod trwałe i dokładne woskowanie.
Przywraca głębię koloru.

Usuwa:

 • stare woski i silikony,
 • resztki brudu,
 • odbarwienia,
 • plamy ze smoły.

Sposób użycia:

Poniższe czynności nie moga być wykonywane w bezpośrednim słońcu lub stosowane na gorącą powierzchnię.

 • dokładnie umyć samochód,
 • przy pomocy irchy lub ściągaczki do wody dokładnie osuszyć karoserię,
 • przed użyciem wstrząsnąć butelką SONAX Premium Class Lack Cleaner,
 • równomiernie rozprowadzić preprarat na elementach lakierowanych przy pomocy załączonej do zestawu - czarnej - gąbki, lekko dociskając ją do podłoża - polerować małe fragmenty po kolei, ok. 1m² (np: połowę bagażnika lub drzwi), po pewnym czasie polerowanie stanie się trudniejsze co oznacza, że z powierzchni została zdarta stara warstwa wosku,
 • aby uzyskać lepszy efekt i głębszy połysk czynność powtórzyć,
 • pozostałości usunąć przy pomocy załączonej - czerwonej - mikrofibry, aby uniknąć smug złożyć rogi ściereczki do środka. Po takim czyszczeniu polerowana powierzchnia może wydawać się nieco matowa. Będzie to oznaczać, że jest ona idealnie przygotowana do zabezpieczenia przez wosk Sonax Premium Class NANO Paint Coating.

Produkt może być nakładany ręcznie lub maszynowo.
Nie zawiera silikonu.

Pojemność: 250 ml

Sonax Premium Class NANO Paint Coating - NANO wosk - hybrydowa powłoka twarda jak szkło.

Innowacyjna technologia firmy Sonax oparta na nano-hybrydowych cząsteczkach sprawia, że lakier staje się bardzo śliski i twardy jak szkło. Wzbogacenie produktu dodatkowo fluorowęglowodorem umożliwia perfekcyjnie usuwać wodę z auta. W znacznym stopniu redukuje możliwość przyczepiania się brudu (resztek owadów, soli) i zanieczyszczeń drogowych do powierzchni lakieru.

NANO wosk - hybrydowa powłoka - zabezpieczy lakier nawet do 9 miesięcy.

Produkt o bezbarwnej konsystencji.

Sposób użycia:

 • zerwać plastikową plombę znajdującą się na dole "stopki",
 • odwrócić produkt "stopką" do dołu,
 • trzymając pionowo na dłoni stopkę przyciśnąć do plastikowej osłony, deliktanie nacisnąć opakowanie tak aby preparat nasączył "stopkę" (czas: ok. 1-2 sek.),
 • rozprowadzić produkt na małej powierzchni lakieru. Upewnić się, że polerowany fragment został dokładnie pokryty preparatem. Zawsze pracować na małej powierzchni samochodu maksymalnie na 1/2 m² (np: 1/4 klapy bagażnika). Kiedy stopka wyschnie nacisnąć ponownie na plastikową osłonę aby nawilżyć stopkę preparatem .
 • pozostawić produkt do wyschnięcia na (ok. czas: 15-30 sek.),
 • następnie zakończyć pracę używając - białej - ściereczki z mikrofibry dołączonej do zestawu w celu usunięcia ewewntualnych smug, śladów - nie przyciskać ściereczki do powierzchni lakieru, aby uniknąć smug złożyć rogi ściereczki do środka.
 • polerując następny fragment upewnić się, że nakładana warstwa lekko zachodzi na poprzednio wypolerowany - zabezpieczony fragment lakieru. 

Po wypolerowaniu całej powierzchni części samochodu np: klapy bagażnika, dachu poszukać w świetle dziennym smug, zacieków i resztek produktu. Jeśli to konieczne ponownie nanieść miejscowo cienką warstwę Sonax Premium Class NANO Paint Coating. 

Uwaga: Poprawianie defektów jest możliwe jedynie w ciągu 1 godziny od zastosowania Sonax Premium Class NANO Paint Coating. 

Pojemność: 50 ml

 


 

Wyposażenie zestawu SONAX Premium Class NANO Paint Coating:

 • Dwie ściereczki z mikrofibry w kolorze białym oraz czerwonym;

 • Gąbka do woskowania;

 • Filmik instruktażowy zawarty na płycie DVD;

 • 250ml preparatu do czyszczenia lakieru Sonax Premium Class Lack Cleaner;

 • 50ml wosku Sonax Premium Class NANO Paint Coating.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
google01ddc4e543c4a855.html