SONAX Xtreme Cockpit - efekt matowy

15,34 zł
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

 

Kurier DPD - przesyłka do 30kg

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 15,00zł

pobranie - 19,00zł

 

______________________________________________________________________________________

Poczta Polska - przesyłka do 2kg 

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 12,00zł - paczka ekonomiczna

pobranie - 17,00zł - paczka ekonomiczna

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI PRZELEWEM

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI POPRZEZ SERWIS PAYU.PL

PayU.plZapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Uniwersalny preparat SONAX Xtreme Cockpit skutecznie czyści i pielęgnuje wewnętrzne elementy wyposażenia samochodu. Autokosmetyki z serii Xtreme Cockpit są szczególnie polecane do pielęgnacji powierzchni porowatych oraz wykonanych z miękkiego plastiku. Dzięki dokładnemu zmatowieniu powierzchni kokpitów, autokosmetyk Sonax Xtreme Cockpit zapobiega powstawaniu refleksów, które mogą oślepiać kierowcę w czasie jazdy. Preparat może być też stosowany na elementach wykonanych z drewna – nie powoduje powierzchniowych odbarwień i jest bezpieczny dla niemal każdej powierzchni. 

SONAX Xtreme Cockpit skutecznie usuwa zabrudzenia a dzięki substancjom o działaniu antystatycznym, zapobiega ponownemu brudzeniu kokpitu. W składzie preparatu nie znajdują się sylikony ani rozpuszczalniki.


 

Pojemność: Opakowanie zawiera 300ml autokosmetyku matującego SONAX Xtreme Cockpit.

 SONAX Xtreme Cockpit - efekt matowy

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
google01ddc4e543c4a855.html