SONAX Xtreme do czyszczenia felg - Super efekt

24,72 zł
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

 

Kurier DPD - przesyłka do 30kg

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 15,00zł

pobranie - 19,00zł

 

______________________________________________________________________________________

Poczta Polska - przesyłka do 2kg 

 

opłata po opłaceniu zamówienia - 12,00zł - paczka ekonomiczna

pobranie - 17,00zł - paczka ekonomiczna

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI PRZELEWEM

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI POPRZEZ SERWIS PAYU.PL

PayU.plZapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

SONAX Xtreme do czyszczenia felg to bardzo silna formuła w postaci aktywnego sprayu, który skutecznie oczyszcza wszystkie felgi samochodowe. SONAX Xtreme do czyszczenia felg jest polecany do usuwania szczególnie trudnych zabrudzeń, takich jak: plamy oleju, płyny hamulcowe, zabrudzenia drogowe a także ślady pozostawione po gumach.

Autokosmetyk Sonax działa bardzo szybko, nie pozostawia zacieków i może być bezpiecznie stosowany na felgach wykonanych z aluminium oraz stali. SONAX Xtreme do czyszczenia felg nie zawiera żadnej ilości kwasów dzięki czemu nie powoduje odbarwień na lakierach samochodowych. Dodatkowo posiada neutralny odczyn PH, co sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla elementów plastikowych, gumowych oraz dla każdego typu metalu. Tego typu autochemia samochodowa jest w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego.

 

Pojemność: Opakowanie zawiera 500ml preparatu SONAX Xtreme do czyszczenia felg.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
google01ddc4e543c4a855.html